Atvirosiose Rygos ušu taurės varžybose šeši lietuviai tapo prizininkais

Rygoje vykusiose III-iose kasmetinėse atvirosiose Latvijos sostinės ušu taurės varžybose šeši lietuviai pateko tarp turnyro prizininkų. Lietuvos tradicinio ušu asociacijos „Shaolin” atstovai jėgas išmėgino tradicinių ušu stilių kategorijoje.

Moterų grupėje aukso medalį iškovojo Raminta Vėžytė, vyrų grupėje aukso apdovanojimais buvo apdovanoti Arūnas Baliukonis ir Karolis Lapėnis, o bronza tenkinosi Dominykas Baliukonis ir Tomas Vosylius.

Tradicinių ginklų rungtyje antrąją vietą užėmė bei sidabrą pelnė K. Lapėnis.

Šiais metais, tai jau antros varžybos kuriose Lietuvos tradicinio ušu asociacijos „Shaolin” atstovai užima prizines vietas.

Pasak lietuvių komandos trenerio Tomo Lapinsko, akivaizdu, kad mūsų šalies atstovai meistriškumu nenusileidžia kaimyninių šalių sportininkams.

“Tiek tradicinis, tiek sportinis ušu Lietuvoje žengia pirmuosius žingsnius. Kol kas Lietuvos tradicinio ušu asociacija „Shaolin” vienintelė gina mūsų šalies garbę tarptautinėse ušu varžybose, tačiau rezultatai tikrai džiugina. Sunku pasakyti, kodėl Lietuvoje ši sporto šaka nesulaukia tiek dėmesio kaip kaimyninėse šalyse, tačiau lietuvių pasiekimai leidžia tikėtis permainų. Todėl jau kitų metų rudenį planuojame surengti tokias varžybas ir mūsų šalyje”, – optimizmo neprarado T. Lapinskas.

Tarptautinėse varžybose Rygoje dalyvavo 70 sportininkų iš Latvijos, Lietuvos ir Rusijos. Į renginį atvyko ir dalyvius pasveikino Rygos meras bei Kinijos ambasados Latvijoje atstovai.

2012-12-19

http://sportas.delfi.lt

Related Posts